Kód: DL000163 | Značka: Alpino

Alpino vosk na špeciálne efekty

Neohodnotené
€4,50 €3,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)
  • Alpino vosk na špeciálne efekty (vytvorenie rany)
  • Ľahké, zábavné a úžasné.
  • Odoberte požadované množstvo, premiešajte prstami a špachtľou na pastu, kým nie je dosť mäkká, aby sa nalepila na pokožku.
  • Naneste umelú krv. Pre realistickejší efekt naneste na ranu malé množstvo čierneho mejkapu.
Môžeme doručiť do:
23.3.2023
Kategória: Farby na maľovanie na tvár

Alpino vosk na špeciálne efekty
Obsahuje:kelímok s 15gr. vosku a aplikačnú špachtľu
kozmetický výrobok, dermatologicky testované, Hotový make-up na okamžité použitie, Bez hlavných alergénov. Vodou zmývateľný. Použitie pre deti a dospelých
Ľahké, zábavné a úžasné. Odoberte požadované množstvo, premiešajte prstami a špachtľou na pastu, kým nie je dosť mäkká, aby sa nalepila na pokožku. Naneste umelú krv. Pre realistickejší efekt naneste na ranu malé množstvo čierneho mejkapu.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte v oblasti očí, pier a rán. V žiadnom prípade nekonzumujte tento produkt. V prípade zasiahnutia očí vypláchnite veľkým množstvom vody. V prípade alergie sa poraďte s lekárom. Pri používaní deťmi sa odporúča dohľad dospelých. Uchovávajte pri teplote do 40 ° C. Obsahuje malé časti. Ponechajte si obal pre ďaľšie použitie.
Zloženie: Mikrokryštalický vosk, tekutý parafín, Tekoferol, Lecitín, Askorbylpalmitát, Glycerolmonostearát, Glyceryl oleát, Kyselina citrónová

Alpino je meradlom kvality v papiernictve od roku 1943. Máme širokú škálu školských pomôcok a výrobkov pre remeslá: farebné ceruzky, fixky, pastelky, modelovacie hliny, líčenie, umelecké aktivity ... Objavte náš svet farieb a kreativity!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: