ALPINO BABY: Kreslenie a tvorenie pre najmenších

Alpino Baby je rada kresliacich a tvorivých výrobkov, ktoré majú stimulovať tých najmenších prostredníctvom umenia. Táto Alpino rada je vyvinutá s pedagógmi na rozvoj a stimuláciu u detí vo fáze tzv. “doodle” od 1,5 do 4 rokov.

baby-6025186d

Všetky produkty Alpino Baby sú vybavené vzdelávacím sprievodcom s tipmi pre mamičky a oteckov. Všetko pre najmenších, aby sa niečo naučili a zabavili!

V rade Alpino Baby nájdete výrobky, ktoré si môžete so svojim dieťaťom užiť aj vy dospelí, napríklad:

 Prvé farebné ceruzky pre deti, ktoré sa nimi učia ovládať svoje kresliace ťahy. Sú hrubé a ich hrot je odolný.

 Plstené fixky Alpino Baby majú hrubý a zaoblený hrot, ktorý vám umožní plne si vychutnať vaše prvé čmáranice a mať kontrolu nad pohybom ruky. 

Sú špeciálne navrhnuté so zábavnými tvarmi pre najmenších. Sú tiež umývateľné a majú výrazné farby.

 Extra hrubé a krásne farebné špeciálne voskovky, ideálne na experimentovanie s pohybom ruky.

Vyvinuté na maľovanie rukami a rozvoj psychomotorických schopnosti najmenších. Majú jemnú a príjemnú textúru, farby sú výrazne a umývateľné.

Perfektné na reguláciu kontroly tlaku rúk a na vykonávanie kontroly sily.

Pomocou týchto nožníc môžu deti rozvíjať zrakovo-motorické schopnosti. Sú ideálne pre najmenších, pretože nožnice nestrihajú pokožku, vlasy ani oblečenie.

Kompletná kreatívna sada pre najmenších! Stimulujte kreativitu pomocou sady Alpino Baby Mega Paint Set. Obsahuje - tempery, tvarované špongie, nástenné plátno na maľovanie, pastelky, fixy a pedagogického sprievodcu.